Τελευταια νεα
  1. Παγκόσμια Ημέρα Ευαισθητοποίησης για τον Αυτισμό στις 2 Απριλίου
  2. Ασφαλής Χρήση Διαδικτύου & Προστασία Χρηστών – Μύθοι και Πραγματικότητες, Εθισμός και Cyber Bullying
  3. Holargos BC CHALLENGE γιατί…“Νους υγιής εν σώματι υγιεί”
  4. Αθλητισμός εν μέσω πανδημίας. Δίνουμε κίνητρα στα παιδιά μας να αθληθούν
  5. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΠΑΙΔΙΚΟ

ΠΑΙΔΙΚΟ Α' 2020-21

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ –  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  27-66
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β’
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ –  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β’ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΑ
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2020-21  Γ’ Κατηγορια Παιδων / 1ος Όμιλος 

ΠΑΙΔΙΚΟ Α' 2019-20

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΟΡΦΕΑΣ Κ. ΠΑΤΗΣΙΩΝ –  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  20-54
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ   57-60
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΙΩΝΙΚΟΣ Α.Σ. – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   65-73
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Β’ 32 – 47
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  21-61
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – Α.Ο ΛΕΟΝΤΙΟΣ  73 – 36
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ  –  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   14-39
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89   66 – 25
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  31 – 48
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ  75-30
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΕΞΕΛΙΞΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ/ΣΗΣ –  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  38 – 46
12η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ –ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ    60 – 45
13η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β’ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   36-46
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 64-31
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΟ ΛΕΟΝΤΙΟΥ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  24-59
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ 54-30
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΟ ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 34-39

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2019-20  Γ’ Κατηγορια Παιδων / 1ος Όμιλος 

ΠΑΙΔΙΚΟ 2018-19

Την Παρασκευή 28/6/18 έγινε στα γραφεία της ΕΣΚΑ η κλήρωση των πρωταθλημάτων παίδων και εφήβων για την περίοδο 2018-19.

Ο όμιλος που θα συμμετάσχει η ομάδα μας ειναι ο εξής:

ΠΑΙΔΙΚΟ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ, ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ, ΑΚΑΔ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ, ΓΚΡΑΒΑ Β, ΑΡΙΩΝ, ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ, ΦΙΛΟΘΕΗ, ΑΝΤΑΙΟΣ, ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ , ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ

ΠΑΙΔΙΚΟ 2017-18

 

Πρόγραμμα και αποτελέσματα αγώνων Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2017-18

25/9/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 55-61 (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος, Μπαρμπας 4, Μουντανος, Καπελος 21, Γουσιος, Ζωτος, Βασδεκης, Μπιμπλης 17, Σπανος, Δονδωρος 8, Παραθυρας, Δαμασιωτης 5

2/10/17 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 78-68 (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Δαμασιωτης 14, Μπαρμπας 5, Βασιλειου, Καπελος 12, Γουσιος, Μουντανος 17, Βασδεκης 3, Μπιμπλης 7, Σπανος, Δονδωρος 10, Παραθυρας, Ζωτος.

10/10/17 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49-52 (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Δαμασιωτης 2, Μπαρμπας 4, Βασιλειου, Καπελος 11, Γουσιος 2, Μητσης, Βασδεκης 3, Μπιμπλης 20, Μουντανος 5, Δονδωρος 2, Παραθυρας, Ζωτος 3

15/10/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 78-38 (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος 10, Μπαρμπας 6, Καπελος 8, Γουσιος, Μητσης, Μπιμπλης 16, Σπανος, Δονδωρος 5, Παραθυρας, Δαμασιωτης 4, Μουντανος 26, Ζωτος 3.

23/10/17 ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 44-70 (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Δαμασιωτης 17, Μπιμπλης 20, Γουσιος 1, Ψιλοπουλος 4, Μπαρμπας 7, Καπελος 8, Μουντανος 8, Δονδωρος 3, Παραθυρας 2, Μητσης, Bασδεκης, Ζωτος.

30/10/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 85-71. Δεκαλεπτα (12-17),(22-16),(29-18),(22-20). (Μαρουδης): Ψιλοπουλος 15, Μπαρμπας 15, Δαμασιωτης 4, Καπελος 16, Γουσιος, Μητσης, Βασδεκης 8, Μπιμπλης 16, Μουντανος 9, Δονδωρος, Παραθυρας 2, Ζωτος.

7/11/17 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 82-74 (20-23),(22-22),(18-16),(22-13).(ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος 2,Μπαρμπας 13,Δαμασιωτης 10,Καπελος 9,Γουσιος 2,Μητσης,Βασδεκης 7,Μπιμπλης 17,Σπανος,Δονδωρος 2,Παραθυρας,Μουντανος 12

13/11/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 70-46 (20-9,18-15,14-14,18-8 )  (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος 7,Μπαρμπας 5,Δαμασιωτης 17,Καπελος 9,Γουσιος,Μητσης,Μουντανος 14,Μπιμπλης 12,Σπανος,Δονδωρος 4,Παραθυρας,Ζωτος.

28/11/17 ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 55-79 (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος 7,Μπαρμπας 11,Μουντανος 11,Καπελος 9,Γουσιος,Μητσης,Βασδεκης 9,Μπιμπλης 22,Ζωτος 2,Δονδωρος 6,Παραθυρας,Δαμασιωτης 2.  Α.ΜΟΥΝΤΑΝΟΣ        

4/12/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 63-59 (10-17,9-13,21-15,23-14). (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος 10, Μπαρμπας 4, Μουντανος 12, Καπελος 17, Γουσιος, Μητσης, Βασδεκης, Μπιμπλης 15, Ζωτος, Δονδωρος, Παραθυρας, Δαμασιωτης 5

10/12/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 64-50 (16-9, 15-14, 14-20, 19-7). (ΜΑΡΟΥΔΗΣ):  Ψιλοπουλος 16, Μπαρμπας 10, Μουντανος 4, Καπελος 13, Ζωτος, Μητσης, Βασδεκης 1, Μπιμπλης 18, Σπανος, Δονδωρος 2, Παραθυρας,Δαμασιωτης.

18/12/17 ΓΣ  ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58-76 (6-19,  25-19,12-22,15-16). (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος 5, Μπαρμπας 4, Δαμασιωτης 8, Καπελος 15, Γουσιος 2, Μητσης 2, Βασδεκης, Μπιμπλης 14, Μουντανος 19, Δονδωρος 5, Παραθυρας 2, Ζωτος

9/1/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76-60 (23-11,17-13,15-18,21-18 ). (ΜΑΡΟΥΔΗΣ): Ψιλοπουλος 6, Μπαρμπας 6, Δαμασιωτης 2, Καπελος 13, Μουντανος 20, Μητσης, Βασδεκης 6, Μπιμπλης 14, Σπανος, Δονδωρος 7, Παραθυρας 2,  Ζωτος.  

15/1/18 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΓΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  75-72 (14-15, 25-23,17-20,17-14 ) (ΜΑΡΟΥΔΗΣ ) Ψιλοπουλος 19, Μπαρμπας, Δαμασιωτης 5, Καπελος 19, Γουσιος, Μητσης, Βασδεκης, Μπιμπλης 19, Σπανος, Δονδωρος 2, Μουντανος 8, Ζωτος.

21/1/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 66-71 (20-19, 16-20, 15-17, 15-16 ) (ΜΑΡΟΥΔΗΣ) Ψιλοπουλος 2, Δαμασιωτης 6, Μουντανος 11, Καπελος 12, Γουσιος, Μητσης, Βασδεκης, Μπιμπλης 34, Σπανος, Δονδωρος 1, Ζωτος.

29/1/18 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49-69 ( 8-15 ) ( 20-17 ) ( 9-19 ) (12-18 ) (ΜΑΡΟΥΔΗΣ ) Ψιλοπουλος 14, Καπελος 11, Γουσιος, Μητσης, Βασδεκης 5, Μπιμπλης 32, Σπανος, Δαμασιωτης 3, Μουντανος 4, Ζωτος.

                                                                                                                 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ