Τελευταια νεα
  1. Ο Πανελληνιονίκης προπονητής Γιάννης Στεφανάκης στην ΑΕ Χολαργού
  2. Σύσταση τμήματος Under 21 από την ΑΕ Χολαργού
  3. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ – ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΜΗΜΑΤΟΣ U21
  4. Προπονητής Εφηβικού, Under 21 και Υπεύθυνος Αναπτυξιακού Προγράμματος Ακαδημίας ο Νίκος Λινοξυλάκης
  5. ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ

ΕΦΗΒΙΚΟ

ΕΦΗΒΙΚΟ 2019-20

ΕΦΗΒΙΚΟ 2018-19

24/9/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ 92-44 (16-11,33-15,20-8,23-10) (Κακιουζης-Σιαρες): Θεοδωρομανωλακης 15, Μπινος 5 ,Φερακης 10, Βουδουρης 17, Ψιλοπουλος 11, Μουντανος 2, Ιωαννιδης 10, Βαμβουρελης 4, Μπιμπλης 4, Γουσιος 2.

1/10/18 ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ-ΘΗΣΕΑΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 67-69 (18-12,15-21,17-18,17-18 ) (Κακιουζης-Σιαρες): Μουντανος, Φερακης 12, Θεοδωρομανωλακης 7, Καπελος 10, Γουσιος 1, Ψιλοπουλος 15, Βαμβουρελης, Μπιμπλης 10, Συμεωνιδης, Βουδουρης 10, Μπινος 4.

8/10/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ 86-61 (33-14,20-21,15-17,18-9) (Κακιουζης-Σιαρες): Μουντανος 3, Ψιλοπουλος 4, Θεοδωρομανωλακης 9, Καπελος 11, Γουσιος 11, Φερακης 19, Βαμβουρελης 2, Μπιμπλης 6, Συμεωνιδης 4, Ιωαννιδης 9, Μπινος 7, Δαμασιωτης 1.

15/10/18 ΑΡΙΩΝ ΓΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 69-80 (κ.α 66-66) (11-20,18-17,15-10,22-12,3-14) (Κακιουζης-Σιαρες): Μουντανος, Φερακης 5, Θεοδωρομανωλακης 7, Καπελος 26, Γουσιος, Ψιλοπουλος 8, Βαμβουρελης, Μπιμπλης 1, Μπινος 6, Ιωαννιδης 4, Κουβοπουλος, Βουδουρης 23.

22/10/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 55-24(16-4,12-10,13-1,14-9) (Κακιουζης-Σιαρες): Ψιλοπουλος 6, Μουντανος 2, Θεοδωρομανωλακης 3, Καπελος 15, Γουσιος 5, Φερακης 2, Βαμβουρελης 6, Μπιμπλης 5, Συμεωνιδης 4, Βουδουρης 1, Μπινος 3, Δαμασιωτης 3.

29/10/18 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ  ΧΟΛΑΡΓΟΥ 82-69 (21-15,16-14,21-22,24-18) (Κακιουζης-Σιαρες) Μουντανος, Φερακης 14, Θεοδωρομανωλακης 15, Καπελος 5, Γουσιος 2, Ψιλοπουλος 11, Βαμβουρελης, Μπιμπλης 16, Δαμασιωτης, Μπινος 6, Κουβοπουλος.  

5/11/18 Κ.Α.Π – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 70-64 (14-15,22-18,21-14,13-17) ( Κακιουζης-Σιαρες): Μουντανος 4, Φερακης 12, Θεοδωρομανωλακης 15, Καπελος 11, Γουσιος, Ψιλοπουλος 4, Βαμβουρελης, Μπιμπλης 12, Δαμασιωτης 2, Μπινος 4, Κουβοπουλος. 

12/11/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ  58-37 (11-7,19-8,19-11,9-11) (Κακιούζης-Σιαρες): Μουντανος 6, Θεοδωρομανωλακης 2, Καπελος 9, Γουσιος, Ψιλοπουλος 17, Βαμβουρελης 2, Μπιμπλης 4, Δαμασιωτης 2, Μπινος 4, Κουβοπουλος 3, Βουδούρης 9.

26/11/18 ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54-71 (Κακιούζης-Σιαρες) Μουντανος 4, Μπινος 4, Θεοδωρομανωλακης 8, Καπελος 8, Γουσιος , Βουδούρης 10, Βαμβουρελης 3, Μπιμπλης 14, Ψιλοπουλος 8, Φερακης 12, Κουβοπουλος. 

3/12/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΑΕ ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ 67-32 (26-9, 17-10, 14-7,  10-6) (Κακιούζης-Σιαρες): Μουντανος 3, Μπινος 3, Θεοδωρομανωλακης 4, Καπελος 7, Γουσιος 4, Προφιλης, Βαμβουρελης, Μπιμπλης 5, Βουδουρης 15, Ψιλοπουλος 2, Κουβοπουλος 4, Φερακης 20. 

10/12/18 ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60-70 (18-16, 14-21, 18-11, 10-22) (Κακιούζης-Σιαρες): Μουντανος, Μπινος 4, Θεοδωρομανωλακης 18, Καπελος 14, Γουσιος 3, Βουδούρης 18, Βαμβουρελης, Μπιμπλης, Ψιλοπουλος 7, Ιωαννιδης, Φερακης 6.

17/12/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΓΣ  91-67 (26-26, 25-9, 28-18, 12-14) (Κακιούζης-Σιαρες): Μουντανος 7, Βουδουρης 9, Θεοδωρομανωλακης 15, Καπελος 19, Γουσιος 2, Προφιλης, Βαμβουρελης 1, Μπιμπλης 12, Συμεωνιδης 2, Ιωαννιδης 5, Ψιλοπουλος 19, Φερακης.  

22/12/18 (εξ αναβολής) ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΟ ΕΛΛ/ΣΩΝ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 57-78 (14-22,20-14,16-17,7-25)( Κακιούζης-Σιαρες): Μουντανος 3, Μπινος, Θεοδωρομανωλακης 13, Καπελος 6, Γουσιος, Βουδούρης 12, Βαμβουρελης, Μπιμπλης 10, Συμεωνίδης, Ιωαννίδης, Ψιλοπουλος 25, Φερακης 9.

14/01/19 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 44-60 ( 11-19,14-9,10-18,9-14 ) (Κακιουζης-Σιαρες): Μπινος 8, Βουδουρης 4, Καπελος 4, Μουντανος 11, Προφιλης, Ψιλοπουλος 1, Μπιμπλης 14, Φερακης 9, Ιωαννιδης 9, Κουπλακης.

21/01/19 AE ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 67-54 (12-19,28-4,13-18,14-13) (Κακιούζης-Σιαρες): Μπινος, Μουντανος 2, Θεοδωρομανωλακης 4, Καπελος 15, Βουδουρης 12, Προφιλης, Ψιλοπουλος 5, Μπιμπλης 2, Συμεωνιδης, Ιωαννίδης, Φερακης 27, Κουπλακης. 

31/1/19 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΑΠ  71-55 (15-15,18-14,22-14,16-12 )(Κακιουζης-Σιαρες): Μπαρμπας 1, Μουντανος, Θεοδωρομανωλακης 6, Καπελος 16, Βουδουρης 6, Μπινος 6, Ψιλοπουλος 8, Μπιμπλης 13, Συμεωνιδης 2, Ιωαννιδης, Φερακης 13, Κουπλακης.

4/2/19  ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 47-70 (11-25,11-10,14-22,11-13) (Κακιούζης-Σιαρες): Μουντανος, Θεοδωρομανωλακης 2, Καπελος 8, Γουσιος 5, Μπινος 3, Ψιλοπουλος 20, Μπιμπλης 9, Συμεωνιδης 7, Ιωαννιδης 8, Φερακης 7, Κουπλακης

11/2/19 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΚΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ  87-55 (20-14,11-12,28-19,28-10) (Κακιούζης-Σιαρες): Μπαρμπας 6, Φερακης, Θεοδωρομανωλακης 5, Καπελος 11, Γουσιος, Ψιλοπουλος 21, Μπινος 5, Μπιμπλης 17, Συμεωνιδης 3, Ιωαννιδης 15, Μουντανος, Κουπλακης 4.

27/2/19 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 74-64 (21-14,18-14,18-23,17-13 ) (Κακιούζης-Σιαρες): Μπαρμπας 2, Μουντανος, Θεοδωρομανωλακης, Καπελος 9, Μπινος 24, Βουδούρης, Ψιλοπουλος 12, Μπιμπλης 12,Συμεωνιδης, Ιωαννίδης 7, Κουπλακης, Φερακης 8.

4/3/19 ΑΟ ΚΑΡΕΑ- ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58-65 (18-11,8-19,11-18,21-17) (Κακιούζης-Σιαρες): Μπαρμπας, Μουντανος, Θεοδωρομανωλακης 11, Καπελος 2, Γουσιος, Μπινος 4, Ψιλοπουλος 9, Μπιμπλης 4, Συμεωνίδης, Ιωαννίδης 12, Κουπλακης, Φερακης 23.

18/3/19 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΑΟ ΚΑΡΕΑ 67-56 (14-11,15-11,19-18,19-16) (Κακιούζης-Σιαρες) Μπαρμπας, Θεοδωρομανωλακης 3, Μουντανος, Καπελος 6, Γουσιος, Μπινος 6, Βουδούρης 8, Μπιμπλης 7, Συμεωνίδης, Ιωαννίδης 13, Ψιλοπουλος 17, Φερακης 7.

26/3/19 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ- ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 68-62 (21-12,16-22,16-13,12-12) (Κακιούζης-Σιαρες) Μπαρμπας 3, Μουντανος, Θεοδωρομανωλακης 8, Καπελος 10, Γουσιος, Μπινος 3, Βουδούρης 12, Μπιμπλης, Συμεωνιδης, Ιωαννίδης 7,Ψιλοπουλος, Φερακης 19.

4/4/19 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 68-77 (20-22,18-14,14-19,16-22) (Κακιούζης-Σιαρες) Μπαρμπας, Μουντανος 3, Θεοδωρομανωλακης 7, Καπελος 13, Γουσιος, Προφιλης, Φερακης 17, Μπιμπλης 9, Συμεωνίδης, Ιωαννίδης 1,Μπινος 6, Βουδούρης 10.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΕΦΗΒΙΚΟ 2017-18

Την Παρασκευή 28/6/18 έγινε στα γραφεία της ΕΣΚΑ η κλήρωση των πρωταθλημάτων παίδων και εφήβων για την περίοδο 2018-19.

Ο όμιλος που θα συμμετάσχει η εφηβική μας ομάδα ειναι ο εξής:

ΕΦΗΒΙΚΟ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ, ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ, ΕΣΤΙΑ ΦΙΛΙΑΣ, ΓΚΡΑΒΑ, ΑΡΙΩΝ, ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ, ΦΙΛΟΘΕΗ, ΚΑΠ, ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ


Πρόγραμμα και αποτελέσματα αγώνων Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

25/09 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 52-46 ( 14-10,24-21,34-29,52-46): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(3), ΚΕΦΑΛΑΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΜΗΣ(11), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(3), ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ(4), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(5), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(2), ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(7), ΧΑΛΙΔΙΑΣ(14), ΓΟΥΣΙΟΣ(3)

02/10 ΙΛΙΟΝ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 78-74 (20-12,36-37,55-50,78-74): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(2), ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(4), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(3), ΔΕΜΗΣ(31), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(3), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(7), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(2), ΧΑΛΙΔΙΑΣ(8), ΓΟΥΣΙΟΣ(2), ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ(12), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ. 

10/10 ΜΑΡΟΥΣΙ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 45-50 (09-18,21-28,29-39,45-50): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(2), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(3), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΜΗΣ(21), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(3), ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ(12), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(4), ΚΕΦΑΛΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ, ΧΑΛΙΔΙΑΣ(3), ΓΟΥΣΙΟΣ(2), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ.

16/10 ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΚΟΡΩΠΙ 68-82 (13-21,25-44,48-67,68-82): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(5), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(2), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(3), ΔΕΜΗΣ(19), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ(19), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(6), ΚΕΦΑΛΑΣ(8), ΜΗΤΣΟΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(4), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(2), ΓΟΥΣΙΟΣ.

23/10 ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΧΟΛΑΡΓΟΣ 76-62 (15-14,31-23,47-43,76-62): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(11), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(2), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(5), ΔΕΜΗΣ(14), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(2), ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(11), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(1), ΚΕΦΑΛΑΣ(3), ΜΗΤΣΟΣ, ΧΑΛΙΔΙΑΣ, ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(12), ΓΟΥΣΙΟΣ(1).                                                                                                                   

30/10/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 82 – 87: ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(2), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(6), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΜΗΣ(27), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(5), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(8), ΚΕΦΑΛΑΣ(3), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(1), ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(4), ΓΟΥΣΙΟΣ, ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ(26).

7/11/17 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60-61 (03-19,22-31,40-48,60-61): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(7), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΜΗΣ(19), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(3), ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(3), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(3), ΚΕΦΑΛΑΣ(13), ΜΗΤΣΟΣ, ΧΑΛΙΔΙΑΣ(11), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(2), ΓΟΥΣΙΟΣ.

13/11/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β 57-40 (13-12,20-24,41-34,57-40): ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ (3), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(2), ΔΕΜΗΣ(17), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(8), ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ(13), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(4), ΚΕΦΑΛΑΣ, ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ, ΧΑΛΙΔΙΑΣ(8), ΓΟΥΣΙΟΣ(2). 

28/11/17 ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24-54 (7-12, 13-28, 17-41, 24-54): ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(9), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(6), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(3), ΔΕΜΗΣ(9), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ, ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ(9), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(4), KΕΦΑΛΑΣ(4), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(6), ΧΑΛΙΔΙΑΣ(4), ΓΟΥΣΙΟΣ.         

4/12/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 46 – 62

10/12/17 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (9-22,30-47, 46-65,61-77): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(4), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(5), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΜΗΣ(28), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(3), ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(13), ΒΑΛΛΙΑΝΑ

18/12/17 ΓΣ  ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 71 – 51 (24-10,36-19,54-37,71-51): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(3), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(2), ΔΕΜΗΣ(14), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(4), ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(5), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(4), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(7), ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(10), ΓΟΥΣΙΟΣ(2).      

9/1/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-55 (20-16,37-31,59-44,73-55): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(7), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(2), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΔΕΜΗΣ(28), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(2), ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(5), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(8), ΚΕΦΑΛΑΣ(12), ΧΑΛΙΔΙΑΣ(7), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ, ΓΟΥΣΙΟΣ(2).      

15/1/18 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 65-46 (25-10,40-19,52-31,65-46): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(5), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(3), ΔΕΜΗΣ(7), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(4), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(5), ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(3),  ΚΕΦΑΛΑΣ(4), ΧΑΛΙΔΙΑΣ(5), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ, ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(10), ΓΟΥΣΙΟΣ .

21/1/18 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  66-63 (22-20,32-26,51-52,66-63): ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ(15), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(4), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(2), ΔΕΜΗΣ(28), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(6), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(3), ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ(6), ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(2), ΓΟΥΣΙΟΣ.   

29/1/18 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Β-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 57-73 (13-21,31-41,43-54,57-73): ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΑΚΗΣ(5), ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ(8), ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(1), ΔΕΜΗΣ(22), ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ(4), ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ(12), ΚΕΦΑΛΑΣ(11), ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ(3), ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ(5), ΓΟΥΣΙΟΣ(2).   

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ Α΄ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ