Τελευταια νεα
  1. Ο Βαγγέλης Μάγειρας Υπεύθυνος Ατομικής Βελτίωσης των αθλητών του Holargos BC
  2. ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ ΕΣΚΑ 14/10
  3. HOLARGOS BC │ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2021-22
  4. ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚYΠEΛΛOΥ EΣKA: ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠANEΛΛHNIOΣ 66-77
  5. ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΣΚΑ: XΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 75-68

ΠΑΙΔΙΚΟ Β’

ΠΑΙΔΙΚΟ Β' 2021-22 (Γ’ Κατηγορια / 13ος Όμιλος)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/09/2021)
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛ. Β 41 – 28 (7-2, 11-12, 6-9, 17-5)
ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Βλάχος): Σαββάκης 13, Γεωργάκης 4, Βουτσάς, Ρουσάκης, Σκοτεινόπουλος 9, Μονογιός 2,  Κουτριάρης 4, Τσώνης 7, Δριτσέλης, Λυτρίβης 2, Μαζαράκης

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/10/2021)
ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Β – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ 65 – 29 (21-8, 14-4, 18-7, 12-10)
ΧΟΛΑΡΓΟΣ (Βλάχος): Σαββάκης 7, Γεωργάκης 3(1), Παπαφώτης 2, Μονογιός 2, Δρόσος 1, Τσώνης 2, Νικολετάκης, Βουτσάς, Ρουσάκης 2, Σκοτεινόπουλος 6, Κουτριάρης 2, Λυτρίβης 2

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/10/2021)
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 53 – 50

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/10/2021)
ΕΦΑΟΖ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ 39-35 (10-10, 5-9, 11-8, 13-8)

ΠΑΙΔΙΚΟ Β' 2020-21

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’ –  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ 31-55
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ Γ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β’ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β  –  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’  
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’  –  ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β’
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’– ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ Γ
10η ΑΓΩΝIΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛ. Γ’
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΕΚΠΑΙΔ/ΡΙΑ Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ΄ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ Β’
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ – ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ Β’ – ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’  – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. Β
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΤΕΡΗ Γ–  ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2020-21  Γ’ Κατηγορια Παιδων / 13ος Όμιλος 

ΠΑΙΔΙΚΟ Β' 2019-20

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΓΣ  ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  46 – 34
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΙΟ   77 – 48
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΟΥΚΑΣ  39-79
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ –  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   72 – 57
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ  54 – 70
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ  –  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  81 – 50  
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  –  ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ   40-60
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   62 – 52
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΕΑΣ  52-32
10η ΑΓΩΝIΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ –ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ  62 – 57
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   46 – 69
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  50-79
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΚΠ/ΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ  54-65
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   ΑΝΑΒΟΛΗ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ  53-37
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  51-63

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2019-20  Γ’ Κατηγορια Παιδων / 17ος Όμιλος 

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop