Τελευταια νεα
  1. Άνετη επικράτηση του Χολαργού στη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος
  2. Δημιουργία τμήματος Μπάσκετ για παιδιά που βρίσκονται στο Φάσμα του Αυτισμού
  3. Νίκη στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος για τον Χολαργό
  4. Ο Γιάννης Ψαθάς το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Χολαργού
  5. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΝ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟ Β' 2020-21

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11/10) – Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β – ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ  78-66 (30-18,15-15, 14-13, 19-20)(Ηρακλειανος)  Κυριαζης, Μετινιδης 10, Αντωνοπουλος 20, Τουτουζας 4, Γουσιος 4, Χριστοπουλος, Πετρουλακης 2, Δονδωρος, Σπανος, Προφιλης 4, Βουδουρης 32, Αγοριτσας.  

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/10)

ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ– ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β’ 46-74 (Ηρακλειανος)   Δονδωρος 6, Μετινιδης 12, Καραδημητριου, Καπελος 25, Γουσιος 11, Πετρουλακης 8, Φαραζογλου, Τσιλαγας, Κυριαζης, Αποστολιδης 8, Χριστοπουλος 4.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2020-21 Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΦΗΒΙΚΟ Β' 2019-20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2019-20 Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/9) – Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 16ος ΟΜΙΛΟΣ

AE ΧΟΛΑΡΓΟΥ (B) – Μ.Ε.Σ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ  83-48 (24-14, 22-19, 22-8, 15-7) (Ηρακλειανός, Λινοξυλάκης): Δασκαλόπουλος, Κοκκορης, Αντωνοπουλος 14, Καπελος 20, Γουσιος 4, Προφιλης 5, Σπανος 9, Φερακης 11, Αγοριτσας, Λυσανδροπουλος 12, Καραμεσινης 3, Φαρακος 5.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/9)

ΑΚΑΔ.ΑΝΑΠΤΥΞ.ΑΘΛΗΤΩΝ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Β) 69-63

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5/10)

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Β) – ΕΦΑΟΖ  89-38 (28-7,21-10,17-6,23-15) (Ηρακλειανος, Λινοξυλακης): Μουντανος 6, Αντωνοπουλος 7, Λυσανδροπουλος 10,Καπελος 15, Καβασιλας 18, Κοτσοβουλος 2, Σπανος 14, Αλιβανογλου 3, Φαρακος 6, Αποστολιδης 6, Καραμεσινης 2, Αγοριτσας

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10)

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ- ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Β) 46-57 (16-19,19-14,6-14,5-10)(Ηρακλειανος) Μουντανος 2, Αντωνοπουλος 13, Λυσανδροπουλος 2, Καπελος 21, Καβασιλας, Προφιλης 5, Καραμεσινης, Αλιβανογλου, Πετρουλάκης 5, Φαρακος 4, Σπανος 5, Κοτσοβουλος.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/10)

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ  98-44 (36-6,14-13,23-17,25-8) (Ηρακλειανος) Λυριτζης, Καραδημητριου, Αλιβανογλου 3, Καπελος 12, Καραμεσινης 8, Προφιλης 4, Φαρακος 26, Αποστολιδης 5, Κοτσοβουλος 5, Σπανος 17, Λυσανδροπουλος 18, Αγοριτσας.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  (2-3/11) ΡΕΠΟ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/11)

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 73-56 (8-17,22-17,25-9,18-13)(Ηρακλειανος) Σπανος 7, Αντωνοπουλος 17, Αλιβανογλου, Καπελος 16, Μουντανος 5, Φαρακος 16, Καραμεσινης 1, Καβασιλας 3, Φαραζογλου, Αποστολιδης 2, Λυσανδροπουλος 4, Αγοριτσας 2.   12/11/19 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/11)

ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΟ- ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60-66 (21-13,18-18,8-12,9-13)(Ηρακλειανος) Λυριτζης, Αντωνοπουλος 9, Πετρουλακης, Καπελος 29, Καβασιλας 1, Σπανος 4, Αλιβανογλου 2, Κοτσοβουλος, Φαρακος 18, Ασημακοπουλος, Λυσανδροπουλος, Δασκαλοπουλος 3.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1/12/19)

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- Κ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 85-57 (14-13,22-15,28-9,21-20)(Ηρακλειανος) Κουπλακης,Γουσιος 11, Φαρακος 31, Καπελος 12, Σπανος 18, Καραισκακης, Καβασιλας, Κοτσοπουλος 4, Αλιβανογλου, Αποστολιδης 5, Λυσανδροπουλος 2, Αγοριτσας.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8/12/19)

ΜΕΣ. ΜΑΡΑΘΩΝΑ- ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 66-59 (19-12,11-13,18-18,18-16) (Ηρακλειανος) Αλιβανογλου 3, Αντωνοπουλος 11, Καβασιλας 2, Σπανος 8, Αγοριτσας, Φαρακος 18, Καραμεσινης 9, Δασκαλοπουλος,Λυσανδροπουλος 8.  

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/12/19)

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΑΚΑΔ.ΑΝΑΠΤ.ΑΘΛΗΤΩΝ  20-0 (άνευ αγώνα, δεν προσήλθε)(Ηρακλειανος)  Αντωνοπουλος, Καπελος, Καραμεσινης, Μπιμπλης, Κουπλακης, Σπανος, Μουντανος, Αλιβανογλου, Αποστολιδης, Κοτσοβουλος, Φαρακος. 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22/12/19)

ΕΦΑΟΖ- ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  52-62 (8-21,15-17,13-16,16-8)(Ηρακλειανος)  Αντωνοπουλος 10, Θεοδωρομανωλακης 5, Καπελος 21, Γουσιος 2, Καραμεσινης 4, Μπιμπλης 8, Σπανος 6, Μουντανος, Αλιβανογλου 2, Αποστολιδης, Φαρακος 4

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/1/20)

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 88-37 (23-9, 22-11, 19-8, 14-9) (Ηρακλειανος) Σπανος 8, Μουντανος 3, Λυσανδροπουλος 4, Καπελος 33, Γουσιος 8, Καραισκακης, Αποστολιδης 5, Φαρακος 17, Καβασιλας, Χριστοπουλος, Μπουγιωτης 10, Αγοριτσας.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

 ΡΕΠΟ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/2/20)

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ  72-58 (18-17,11-6,26-19,17-16)(Ηρακλειανος)  Φαρακος 9, Αντωνοπουλος 7, Μπουγιωτης, Καπελος 12, Καβασιλας 9, Λυσανδροπουλος 1, Καραισκακης, Μπιμπλης 8, Σπανος 1, Μουντανος 9, Αποστολιδης 2. 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9/2/20)

ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ- ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  73-76 (30-28,18-12,11-15,14-21) (Ηρακλειανος)  Σπανος 8, Αντωνοπουλος 7, Μουντανος 1, Καπελος 17, Γουσιος 16, Φαρακος 3, Μπιμπλης 14, Λυσανδροπουλος 2, Αποστολιδης 3, Μπουγιωτης 2, Αγοριτσας.

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15/2/20)

ΚΑΠ-  ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 66-59 (19-10,4-23,29-14,14-12) (Ηρακλειανος) Σπανος 1, Αντωνοπουλος 7, Πετρουλακης 4, Καπελος 4, Μουντανος 8, Αποστολιδης, Μπουγιωτης 2, Μπιμπλης 9, Φαρακος 6, Ιωαννιδης 12, Λυσανδροπουλος 2, Αγοριτσας 4.